Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

      Brak komentarzy do Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Prowadząc działalność gospodarczą lub kiedy jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę, opłacamy opłaty na ubezpieczenie zdrowotne.

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Są to narzucone odgórnie wpłaty, które opłacać powinien każdy mający firmę człowiek. Z tych comiesięcznych wpłat do ZUS korzystamy w przypadku wizyty u doktora, pobycie na zwolnieniu itp. Ale ludzie, którzy szczególnie dbają o własne zdrowie oraz wygodę leczenia, mają jeszcze kolejne rozwiązanie.

W ciągu ostatnich lat w ekspresowym tempie pojawiają się firmy, które reklamują uzupełniające ubezpieczenia zdrowotne. Tego typu dobrowolne świadczenie zapewni nam lepszy poziom hospitalizacji, krótsze okresy oczekiwania na wizytę u doktora, a także dają możliwość skorzystania z odpłatnych zwolnień zdrowotnych.

Stawki tego rodzaju świadczeń nie są zbyt duże. Standardowe polisy rozpoczynają się od 200zł netto jak widać nie jest to zbyt uciążliwy wydatek a w chwili nieprzewidzianego wypadku ekspresowo może okazać się, że były to dobrze ulokowane oszczędności.

Należy więc chwilę zastanowić się nad tego typu dodatkiem do ubezpieczenia. Takie ubezpieczenie okazać się bardzo ważne w przypadku gdy stracimy zdolność do wykonywania zawodu i zarobku.

zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

 

0 0 votes
Twoj ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments