Jakie rzadziej grane tytuły można polecić graczowi Xboxa One

Jakie rzadziej grane tytuły można polecić graczowi Xboxa One, który ma już rozgrywki w przestarzałe gry, które już przeszedł setki razy?

Jakie rzadziej grane tytuły można polecić graczowi Xboxa One

Artykuł przedstawia dwa ciekawe tytuły, które zapewne zainteresują niejednego fana konsolowych gier posiadającego Xboxa One, którego rozgrywka w stare tytuły zdążyła niemal zanudzić na śmierć.

Ori and the Blind Forest

Gra ta mimo innego upływu czasu w świecie gier ma za sobą już wiele lat, mimo to jest nadal bardzo atrakcyjnym i wciągającym tytułem. Duży wpływ miała na to znakomita szata graficzna, która, pomimo iż nie jest trójwymiarowe, wygląda rewelacyjnie, świetne kolory, szczegółowość detali sprawiają, że jest bardzo przyjemna dla ludzkiego oka i nadają grze drugiej duszy, czyniąc ją niczym z Disneya.

Fabuła, jak i cała historia jest także słuszna uwagi, przykuwająca wzrok a co najważniejsze wzruszająca. Gra wymaga także niesamowitej szybkości reakcji i czujność. Ori and the Blind Forest jest jednym z tytułów, których grzech nie polecić posiadaczowi Xboxa One z racji, iż jest to jedna z najlepszych tytułów na tę platformę.
Cechy charakteryzujące grę:

Wiek Minimalny: 7 Lat, Język, w jakim toczy się rozgrywka: Angielski, Typ gry: Akcji, Przygodowe, Wydawca: Microsoft, Producent: Moon Game Studios, Dzień premiery gry: 11.03.2015, Cena: Około 90 zł.

Forza Horizon 3

Niespełnioną ambicją wielu osób jest przejażdżka ekstrawaganckim luksusowym samochodem, a Forza Horizon idealnie odwzorowuje to, dając wrażenie prowadzenia niemal prawdziwego samochodu dzięki genialnemu wykonaniu i świetnej oprawie graficznej, piękne australijskie obszary wydają się bardzo realistyczne i dają poczucie prawdziwej podróży po tym niezwykłym kontynencie i aż zatrzymują oddech ze zdumienia i podziwu.

Gracz ma okazje wsiąść za kierownice ponad 300 pojazdów o niezwykłych możliwościach, niemal nieosiągalnych w życiu codziennych. Ogromny wybór samochodów i map, na których toczą się rozgrywki, sprawiają, iż gra za każdym razem jest unikalna i ciężko się przy niej nudzić.

Gra jest godna polecenia dla każdej osoby, która pasjonuje się motoryzacją i wyścigami, gdyż gra znakomicie odwzorowywuje oba te elementy, gra będzie także przyjemną odskocznią i chwilą relaksacji dla graczy strzelanek. Czasem warto odłożyć takie gry na bok i odstresować się, zamiast denerwować ciągłym brakiem celności naszego karabinu, śmierci poprzez przeciwników, którzy zaczaili się nam na plecach, czy też ciągle „kampiącymi” i nierozumiejącymi idei gry.

Główne Cechy:

Wiek Minimalna: 3 Lat, Język, w jakim toczy się rozgrywka: Angielski, Typ gry: Wyścigowe, Samochodowe Wydawca: Microsoft, Producent: Playground Games, Dzień premiery gry: 2016-09-27, Cena: Około 250 zł.

 

0 0 votes
Twoj ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments