Najpopularniejsze konsole do gier

      Brak komentarzy do Najpopularniejsze konsole do gier

Konsole do gier są z pewnością numerem jeden, jeśli chodzi o granie w gry. Obecnie istnieje duży rynek konsol do gier. W tym artykule postaram się przybliżyć, porównać i opisać najpopularniejsze z nich.

Najpopularniejsze konsole do gier

Najpopularniejszymi z nich są PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Wii U. Wszystkie produkty są wytworem dużych — międzynarodowych firm z odpowiednim zapleczem technicznym co gwarantuje nam użycie najlepszych materiałów, technologii oraz łatwy dostęp do gier. Konsole te z łatwością można kupić w centrach handlowych, sklepach lub przez internet. W zależności od modelu i konfiguracji cena takich konsol waha się od kilkuset do 2 tys. zł.

PlayStation 4 jest chyba najpopularniejsza konsola do grania. Ma rozmiar dużej książki. Bez trudu podłączymy ją do telewizora lub monitora. Pozwala na rozgrywkę wieloosobową. Oprócz tradycyjnego grania w gry możemy skorzystać z dodatkowych urządzeń. Są nimi np. wykrywacz ruchu czy mikrofon. Dzięki nim możemy grać w tenisa czy golfa. Ruchy gracza są przenoszone do wirtualnego świata. Urządzenie posiada też dysk, na którym możemy zainstalować grę. Ps4 został stworzony przez Sony.

Najpopularniejsze konsole do gier 1

Najpopularniejsze konsole do gier 1

Xbox One nie ustępuje w niczym swojej poprzedniczce. Został wyprodukowany przez Microsoft. Do dyspozycji mamy najpopularniejsze tytuły, które kupimy w sklepie lub internecie. Konsola tak jak jego konkurentka posiada połączenie z internetem i możliwość gry on- line. Nawet najlepsza gra nudzi się po jakimś czasie. Dzięki tej możliwości grania w ulubioną grę z kolegami nie będzie trudnością. Do konsoli otrzymujemy 2 pady do gry.

Rynek konsol przenośnych jest również obszerny i ciekawy. Znajdziemy na nim głównie 2 produkty — PlayStation Vita oraz Nintendo 3DS. Obydwa urządzenia to małe konsole przenośne, głównie przeznaczona do grania w gry w podróży lub tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia większych wersji. Same urządzenia są nieco większe od smartphone-ów. Posiadają wysokiej jakości wyświetlacze. Po obu jego stronach znajdują się klawisze umożliwiające nam rozgrywkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wygodnie rozkoszować się gra np. w autobusie, pociągu czy hotelu.

0 0 votes
Twoj ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments