Opony używane Barlinek

      Brak komentarzy do Opony używane Barlinek

Opony Michelin traktowane są za same z najlepszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można korzystać zimą.

Opony używane Recz

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one zdanie specjalistów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych uwagi w sukcesu wielu testów i prób. Do najpełniejszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie atrakcyjne parametry niezależnie od godziny roku,
– wysoką siłę na zużycie co jest pierwszym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Recz

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić zarówno w zimie. Nie należy ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Świetnie nadają się dla samochodów w grupie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to prezentuje się znacznie korzystnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz niskim zużyciem.

Opony używane Recz

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest odpowiednią drogę hamowania na twardej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Recz

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała dużo przyjazną klasę hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, a można z powodzeniem czerpać spośród niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak zaczynającą z okresu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co daje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich dobre, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy zamierzamy korzystać z opon cały rok, bez konieczności wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ pozostaniemy w formacie od 15 do 19 cali.

Opony używane Recz

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami a znacznie pomocnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest używanie do jej budowy innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym składnikiem jest bieżnik, będącym owocem doświadczenia oraz zaawansowanej technologii, wykorzystanej do jego założenia.

Bieżnik, jaki został opracowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają wysoką przyczepność na twardej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co tłumaczy na łatwe strony jezdne na śniegu. Najistotniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe jakości jezdne. Podczas wydawania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Recz

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Twoj ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments