Pokoje Ewela jako najlepsze pokoje z wyżywieniem w Łebie!

Dokładniej Łeba – Nowęcin, to tutaj czekają na swoich gości właściciele Ewela i Tomek, którzy posiadają przytulny pensjonat z domowym wyżywieniem. Pokoje znajdują się zaledwie 2 km od centrum gwarnej Łeby, co czyni to miejsce spokojnym i nadającym się do odpoczynku po całym dniu pełnym przygód. Właściciele dbają o to, aby uczynić wypoczynek jeszcze bardziej wyjątkowym, przez żołądek do serca.

Wyżywienie Pokoi Ewela

Pasją Tomka, czyli właściciela, jest gotowanie i to właśnie on czuwa w kuchni przez cały czas. Podaje domowe obiady, tradycyjnie je przyrządzając. Jak to bywa nad morzem, najlepsza jest ryba i to właśnie ona jest specjalnością Tomka. Jednak w karcie dań znajdują się również inne pyszności m.in. domowe zupy, smażone kotlety, pierogi czy naleśniki. Do każdej potrawy dodają przyprawy z przydomowego ogródka, którzy sami prowadzą. Co najważniejsze obydwoje właściciele unikają żywności przetworzonej. Dzięki temu większość dań jest robiona świeżo na miejscu. Właściciele już długo prowadzą pensjonat, powołując się na swoje doświadczenie w branży mają możliwość korzystania z jak najlepszych lokalnych dostawców, którzy codziennie rano przywożą świeże produkty. Warto dodać, iż Tomek i Ewela nie są idealnymi ludźmi i jak każdy, zdarza się, że popełniają błędy. Jednak w swoją pracę wkładają całe serce i czas. Pokoje z wyżywieniem Łeba starają się podchodzić skutecznie, naprawiając każdy możliwy detal, aby gościom pensjonatu było jak najwygodniej i najsmaczniej. Warto dodać, dla tych bardziej zaciekawionych, że klimat miejsca i jego wystrój przypominają dawną wieś słowińską, co dodaje uroku dla całego wnętrza.

Pokoje Ewela i Bar Laguna również dla najmłodszych

Właściciele pokoi z wyżywieniem Łeba zadbali o klimat i miejsce swojego pensjonatu. Otoczenie łąk, lasów i jezior sprzyja wypoczynkowi całej rodziny łącznie z najmłodszymi. Dzięki oddalonym miejscu o niecałe dwa kilometry jest tu cisza, spokój i czyste powietrze. Zarówno w pensjonacie jak i w Barze Laguna jest wyodrębniony kącik dla dzieci. Są przygotowane zabawki, zjeżdżalnie, bujak, hulajnoga, rowerek biegowy czy nawet samochodziki. W razie potrzeby dzieci mogą oczywiście skorzystać również z innych środków, które zajmą im czas, nauczą i zabawią m.in. w razie niepogody mogą skorzystać z licznych książeczek, kredek, puzzli, gier i zabawek.

Warto dodać, iż właściciele zadbali również o komfort psychiczny rodziców. W razie potrzeby, gdy zapomni się wziąć coś z domu dla najmłodszych istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego i pościeli, nocnika, podnóżka, podgrzewacza do butelek, a nawet plastikowych kubków, talerzyków czy sztućców. Jest to również dodatkowym atutem, ponieważ warto przyjechać do pensjonatu, w którym już jest połowa rzeczy, a goście nie muszą się martwić czy czegoś nie zapomnieli bądź biorą coś co zajmuje tylko miejsce, a mają to do dyspozycji już w pensjonacie.

0 0 votes
Twoj ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments