Prezenty Koszalin

      Brak komentarzy do Prezenty Koszalin

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych marzeń i preferencji. O ile prezent dla ukochanego sprzedaje się nie tak trudny (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle najsilniejsze problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla klientów spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, również dla ukochanych.

Prezenty Chojna

1. Zabawne

Wśród prezentów dla panów z doświadczeniem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z imieniem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w ciekawym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do podejmowania waty cukrowej, peruka, okładka na książkę z środowiskiem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wygodnym i określonym w sum z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać jeden z polecanych. Oczywiście potrafią być zatem teksty w sposobu: „Jestem najdumniejszy na świecie” albo „Gdy to czytasz, dlaczego nie pójdziemy na kawę?” ( ta trochę dla brata lub znajomego). Dla gościa, kogo mniej znamy, lub uważamy za większą osobę, wybrać możemy obraz z okolicy, którą lubi, czy obrazek stosujący się do jego zainteresowań, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centra przez żołądek

Niemal jednak dobrym planem na podarunki dla panów będzie…. jedzenie. Można upiec w zakładu tort czy ciasto z tytułem „Dla najlepszego…”, uzyskać dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w języka kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie dbałość o ich żołądki. Nie zostawiajmy też jednak, że i wśród gości znaleźć można wielu mistrzów kuchni, oraz w aktualnych momentach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale powinien być delikatnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal bywają jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty oraz drugie dziedzin garderoby. Klasykiem są także książki – jeżeli nie znasz dobrze gustu pana, któremu sprawiasz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najdoskonalsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla facetów to także mapy – na przykład do powieszenia na ścianie, także te ostatnie, jak również kopiowane na stare. I tak: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie zatem potrafiło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że zamierzasz ją przygotować!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z nowego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i sprawdzający jakość snu, po lokalizator środków i portfela.

Możliwości jest również wiele. Prezenty dla facetów to jednak i wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, aby mogli znacznie odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Więcej porad zlokalizujesz na ścianie Co kupić mężczyźnie? na jakiej ustalają się prezenty i gadżety dla mężczyzn.

 

0 0 votes
Twoj ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments